Ypatingos dovanos moterims

Ypatingos dovanos moterims

Kiekviena moteris yra ypatinga, juk ji spinduliuoja šilumą, meilę ir grožį. Per metus yra daugybė progų joms priminti kokios jos nuostabios ir vienintelės. Gimtadienis, šv. Valentino diena, metinės, jubiliejus, Moters diena ar tiesiog svarbus gyvenimo įvykis. Tokiomis dienomis tinkamai parinkta dovana moterims bus puikus jausmų ir pagarbos įrodymas.

Tinkamai išreikštas dėmesys visuomet bus malonus dailiosios lyties atstovėms. Tam, kad maloniai nustebinti reikia žinoti kokia proga ir kam bus įteikta dovana. Tradicinė dovana žmonai ar dovana mamai gali būti prabangūs papuošalai, aksesuarai ar mėgstami kvepalai. Taip pat būtina atsižvelgti į amžių bei pomėgius. Galbūt ji negali gyventi be ekstremalaus sporto ar dievina džiazą? Tuomet ją nustebins bilietas ar kuponas į koncertą, ar šuolis parašiutu. Žinoma, dovanos mamai ar dovanos merginai skirsis. Pavyzdžiui, dovana merginai gali būti romantiška, o mamai tokia dovana netiks. Tačiau žinant jų pomėgius galima sugalvoti originalių dovanų idėjų.

Artėja draugės gimtadienis? Kokios tinkamos dovanos jai? Dovanokite kažką originalaus ir mielo. Dovana draugei nebūtinai turi būti brangi ar klasikinė. Nuotraukų rėmelis su gimtadienio sveikinimo užrašu ar puodelis su šmaikščiu palinkėjimu tokiai progai puikiai tiks. Dovanos draugei turi atspindėti jos pomėgius ir nudžiuginti. Tuo tarpu dovanos močiutei turi būti ypatingos, juk ši moteris dažniausiai mums yra tiek pat svarbi kiek ir mama. Apgaubkite ją dėmesiu ir meile įteikdami gražią šeimos nuotrauką originaliame ir prabangiame rėmelyje. Jūsų brangi močiutė mėgsta rūpintis savo sveikata? Dovanokite poilsį sanatorijoje ar tiesiog nupirkite masažo seansų kuponą.

Visos moterys svajoja apie romantiką, todėl romantiškos dovanos jas maloniai nustebins. Kas gali labiau pamaloninti, nei gražūs meilės žodžiai? Jie gali būti puiki dovana metinių proga ir visai nesvarbu ar tai vestuvių, ar draugystės metinės. Parašykite jausmų kupiną meilės laišką ir įdėkite jį į butelį. Tai dovana, kurią Jūsų brangi moteris ilgai atmins. O galbūt mylimąją nustebinsite sukūrę Jūsų meilės istoriją, kurioje įamžinsite svarbias draugystės datas? Taip pat, jeigu ji mėgsta šmaikščias staigmenas galite padovanoti meilės medalį, žaidimą ar puodelį su šmaikščiu užrašu. O štai skanūs šokoladiniai saldainiai visada bus tinkama dovana panelei.

Nepamirškite, kad prie bet kokios dovanos įteikta gražių gėlių puokštė nudžiugins dar labiau. O jeigu dovana jai yra nedidelė, tai galima ją paslėpti tarp žiedų, o sveikinimo raštelyje nurodyti užuominas į dovanos paieškas. Dovanos moterims turi pabrėžti jų moteriškumą, todėl dovana visų pirma skiriama moteriai, o ne namų šeimininkei ar karjeros siekiančiai specialistei. Dažnai šios sąvokos painiojamos, tačiau taikant šiuos patarimus Jūs galite būti tikri, kad tikrai nustebinsite savo žmoną, draugę, mamą ar močiutę. Nepamirškite nuoširdžios šypsenos ir gražių palinkėjimų.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink