• Medinė širdelė PADĖKA
  • Medinė širdelė PADĖKA
  • Medinė širdelė PADĖKA

Prekės kodas: 000012

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Padėkoti kitam galima už daugelį dalykų: už grąžintą skolą, nupjautą žolę ar svarbų gyvenimo patarimą. Tačiau ar dažnai dėkojate žmogui už tai, jog jis tiesiog yra? Ši medinė širdelė skirta dėkoti tiems, kurie Jums svarbią dieną yra kartu su Jumis. Nesvarbu ar tai būtų Jūsų vestuvės, eilinė gimimo diena ar šeimyniniai sekmadienio pietūs - padėkokite artimiems svečiams už jų buvimą šalia, nes tai yra neįkainojamas gyvenimo turtas!

€10.00

Padėkoti kitam galima už daugelį dalykų: už grąžintą skolą, nupjautą žolę ar svarbų gyvenimo patarimą. Tačiau ar dažnai dėkojate žmogui už tai, jog jis tiesiog yra?
Ši medinė širdelė skirta dėkoti tiems, kurie Jums svarbią dieną yra kartu su Jumis. Nesvarbu ar tai būtų Jūsų vestuvės, eilinė gimimo diena ar šeimyniniai sekmadienio pietūs - padėkokite artimiems svečiams už jų buvimą šalia, nes tai yra neįkainojamas gyvenimo turtas!

Patarimas: užriškite šią dėkojančią širdį ant kiekvieno svečio valgymo įrankio arba papuoškite ja svečių vyno taures. Pasitelkite savo vaizduotę ir pamatysite, kaip smulkmenos sugeba papuošti tiek šventinį stalą, tiek artimo žmogaus širdį.

Širdelės išmatavimai: 6 cm* 5 cm

Širdelės medžiaga: medis

Dėžutės išmatavimai: 9 cm * 9 cm * 5 cm

Dėžutės medžiaga: 270 g storio aukščiausios kokybės kartonas (ruda spalva)

Rašyk
Skambink