• Kalėdinis BINGO ŽAIDIMAS
  • Kalėdinis BINGO ŽAIDIMAS
  • Kalėdinis BINGO ŽAIDIMAS

Prekės kodas: 000134

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Artėjantis gražiausių žiemos švenčių šurmulys skatina pradėti mąstyti apie dovanas brangiausiems žmonėms. Rinkdami kalėdines dovanas dažnai žvalgomės ne tik į praktiškas, bet ir į žaismingas, garantuosiančias smagų laisvalaikį. Jei tai Jūsų prioritetas, siūlome kalėdinį „Bingo“ žaidimą.

€15.00

Artėjantis gražiausių žiemos švenčių šurmulys skatina pradėti mąstyti apie dovanas brangiausiems žmonėms. Rinkdami kalėdines dovanas dažnai žvalgomės ne tik į praktiškas, bet ir į žaismingas, garantuosiančias smagų laisvalaikį. Jei tai Jūsų prioritetas, siūlome kalėdinį „Bingo“ žaidimą. Nuo įprasto „Bingo“ šis skiriasi tik tuo, kad yra personalizuotas ir skirtas būtent Kalėdoms.

Šį kalėdinį „Bingo“ gali žaiski iki 10 asmenų – kiekvienas gauna po BINGO bilietą, žaidimo metu traukia korteles, o pirmasis uždengęs visą eilutę sušunka: „Kalėdinis BINGO!“

Personalizuotas žaidimas bus puiki dovana šeimai – dovanosite ne tik žaidimą, bet ir puikios nuotaikos, turiningo laisvalaikio, smagių įspūdžių bagažą! Žaidimą galės žaisti įvairaus amžiaus žaidėjai: nuo jauniausių iki senjorų.

Žaidimo taisyklės:

Kalėdinio Bingo taisyklės labai paprastos. Pirmiausia išsirenkate bilietą(us) su paveikslėliais, kuriuos turėsite pažymėti. Tada traukiamos Kalėdinio Bingo kortelės, jeigu paveikslėlis ant kortelės sutampa su paveikslėliu ant jūsų bilieto, turite jį pažymėti. Žaidimo trukmė priklauso nuo žaidimo varianto, kurį pasirinkote, jis gali pasibaigti ir greitai ir nelabai, tiksliau, kai pirmasis žaidėjas užbraukia eilutę ant savo bilieto. Kita vertus, daugelyje Bingo variantų, žaidimas žaidžiamas iki tol, kol užbraukiama kelias eilutes. Čia jau pasirinkite patys. Tačiau svarbiausias žaidimo aspektas, užbraukus eilutę, žaidėjas turi sušukti KALĖDINIS BINGO!

Rašyk
Skambink