Kalėdinės dovanos – kokios jos turėtų būti?

Kalėdinės dovanos – kokios jos turėtų būti?

Gruodis. Skambanti graži kalėdinė muzika, spalvotos girliandos ir blizgučiai, šurmulys, eilės parduotuvėse, ir eglių kvapas. Taip, tai Kalėdos. Tikriausiai mėgstamiausia metų šventė, kuomet visa šeima susirenka prie bendro stalo. Gražios tradicijos ir papročiai mums primena vaikystę. Su nekantrumu laukdavome tos akimirkos, kai rasime po eglute savo dovaną. Juk jas mėgstame visi ir visai nesvarbu kiek mums metų.

Visi žinome, kad kalėdinės dovanos turi būti perkamos kuo anksčiau, tačiau ne visada tai pavyksta padaryti. Svarbiausia nepirkti pirmos pasitaikiusios. Atminkite, kad Jums brangūs žmonės nori būti apsupti dėmesio. Pirmiausia pagalvokite kas nudžiugintų dovanos gavėją. Puiku, jeigu žinote ko trokšta brangus žmogus, tačiau jeigu nežinote kuo nustebinti šiais metais, tai pasisemkite idėjų, tačiau nepamirškite, kad originalu, tai kas paprasta.

Kvepalų buteliukas ir gardūs skanumynai tiks net ir tuo atveju, jeigu nežinote ką dar galima būtų paslėpti po eglute. Nors kvepalai ir yra viena iš populiariausių dovanų skirtų Kalėdoms, tačiau būkite atsargūs, nes dauguma žmonių yra išrankūs kvapams. Tik tiksliai žinodami mėgstamą kvapą pirkite juos. Tokią dovaną gaunantis, ją priims su didžiuliu dėkingumu. O štai namuose iškeptas kvapnus pyragas ar Jūsų pačių pagaminta uogienė, supilta į gražiai dekoruotą stiklainį, bus nuostabi dovana kalėdiniam stalui.

Kalėdos primena ne tik apie šventes, bet ir apie žvarbų orą. Gražiai numegztas megztinis, šalikas ar originalių pirštinių pora bus ne tik maloni, bet ir labai naudinga dovana, kuri primins apie Jus šaltomis žiemos dienomis. Šiuo metu siūloma labai daug rankų darbo gaminių, kurie gali tapti vienintele ir nuostabia dovana. Moterims geriausia dovana – papuošalai. Jų neatsisakys nė viena dailiosios lyties atstovė. Žiedas, apyrankė ar auskarai bus puiki staigmena mylimai ir brangiai moteriai. Žinodami dovanos gavėjo pomėgius, galite dovanoti kuponus į teatrą, koncertą ar grožio saloną.

Vis dėlto jeigu Jums norisi kažko paprasto, bet originalaus, tai siūloma brangiam asmeniui padovanoti gražiai dekoruotą pintinę ar medinę dėžę su gurmaniškais ir gardžiais maisto produktais, kuriuos galima būtų panaudoti šventinės vakarienės ruošimui. Įdėkite kalėdinių patiekalų receptų knygelę, kuri bus naudinga ir per kitas šventes.

Kalėdos – ypatinga šventė mažiesiems. Laukimas, jaudulys ir džiaugsmas. Tokios emocijos lydi nuo pat ankstaus ryto. Dovanėlės vaikams turi būti įdomios ir žaismingos: minkšti žaislai, lėlės, automobiliukai ar intelektą lavinantys užsiėmimai yra ypatingai laukiami. O jeigu norite ne tik nustebinti, bet ir puikiai praleisti laiką kartu – užsakykite bilietus į ledo areną.

Dovanų išpakavimas yra vienas iš smagiausių užsiėmimų, tad pasirūpinkite gražiu ir originaliu dovanos įpakavimu, kuris turi būti ryškus ir spalvingas. Ypatingą dėmesį skirkite mažųjų šeimos narių dovanoms. Šis procesas jiems netgi svarbesnis, nei pati dovana.

Kalėdinio šurmulio apsuptyje nepamirškite, kad kalėdinės dovanos neturi būti labai brangios. Svarbiausia parodyti dėmesį brangiems ir mylimiems žmonėms, kurie yra šalia Jūsų. Taip pat prisiminkite Kalėdų papročius ir puoselėkite šios gražios ir jaukios šeimos šventės tradicijas.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų rasite - http://www.dovanuguru.lt/dovanos/kaledines-dovanos

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink