Kaip sukurti idėją dovanai?

Kaip sukurti idėją dovanai?

Dovanų idėjos

Labai dažnai susiduriame su klausimu - "Ką dovanoti vaikinui, draugei ir .t.t"? Juk norime likti originalūs ir savo dovanos idėja išsiskirti iš kitų. Dovana - labai plati sąvoka. Tai gali būti mylimo žmogaus šypsena, rankdarbis ar brangus žiedas. Dažnai mes vaikštome prekybos centruose, naršome internete tikėdamiesi rasti originalią idėją dovanai. O galiausiai nusiviliame supratę, jog tai kas jau atrodo tinkama yra sunkiai pagaminama ar atima daug laiko, kurio šiuolaikinėje visuomenėje taip trūksta. Šioje vietoje www.dovanuguru.lt kolektyvas skuba Jums į pagalbą.

Kaip išsirinkti dovaną?

Pirmiausiai, reikėtų pagalvoti - ar norite išsirinkti jau iš esamų dovanų ar sukurti naują, unikalią ir originalią dovaną? Pirmuoju atveju siūlome peržiūrėti mūsų dovanų katalogą, o jei norite kurti pats - siūlome tęsti skaityti ir pasinaudoti jau šimtus kartų išbandytu ir pasitvirtinusiu metodu.

Pirmasis etapas. Tapkite dovanos gavėju.

Pirmiausiai reikėtų nors trumpam įsivaizduoti, jog esate dovanos gavėjas, susitapatinti su juo. Jeigu tai dovana vaikinui, tapkite juo, pasvajokite kas gyvenime jį "veža", teikia džiaugsmą ir verčia širdį dainuoti. Taip atrasite mėgiamas sritis, gyvenimo momentus, kurie jo gyvenimą daro gražesniu.

Pavyzdžiui:

Aš labai mėgstu laiką leisti su draugais, tai mane išvaduoja nuo rūpesčių, mėgstu kartu su jais žaisti futbolą prie jūros, besimėgaujant saule.

Tokių įsivaizduojamų sakinių galime sukurti galybę, tiesiog įsijauskite į dovanos gavėjo vaidmenį, nesvarbu ar tai vaikas, draugai ar tėvai. Galbūt vieni mėgsta leisti laiką naktiniuose klubuose, kiti pabėgti nuo visų ir paskaityti gerą knygą ar tiesiog ramiai klausytis muzikos. Kiek žmonių tiek ir pomėgių.

Tai, ko gero, svarbiausias dovanos idėjos etapas, kadangi kai išsiaiškinate siauresnę, tik tam žmogui priimtiną pomėgio sritį - galite pradėti tikslingai dirbti ties dovanos idėja. Kuomet trumpam tapsite
dovanos gavėju ir išgryninsite tai kas žmogų gyvenime daro laimingesniu - galėsite pereiti prie antro etapo.

Antrasis etapas. Pasirinkite dovanos tikslą.

Jeigu mūsų tariamas vaikinas kiekvieną savaitę po kelis kartus važiuoja žaisti futbolo prie jūros, taip pabėgdamas nuo supančios rutinos - čia galime ir apsistoti. Dabar reikėtų pagalvoti, kokią funkciją turėtų atlikti mūsų dovanojama dovana. Ar jos reikšmė praktinė, o gal emocinė? Ar tai momentinio suvartojimo dovana, ar dovana turinti išliekamają vertę ir prasmę. Ar dovana atliks kažkokią funkciją ar tiesiog taps dar vienu nereikalingu daiktu? Gerai apgalvojus šiuos klausimus, galime žengti prie pačio smaugiausio - dovanos idėjos etapo.

Trečiasis etapas. Pasitelkite kūrybiškumą

Pasirinkus dovanos tikslą, įsijunkite ramią muziką - pabūkite svajotuoju. Galvokite plačiau. Tarkim, mes apsisprendėme, kad norime jog tai būtų dovana - turinti išliekamają vertę ir stiprią emociją (Tai beje www.dovanuguru.lt pagrindinis tikslas). Modeliuojam situaciją toliau… Jūra, saulė futbolas, draugai. Tuomet prisimename, kad Jūs su vaikinu ar jau esamu vyru - norite turėti vaikų. Norite sukurti tvirtą ir darnią šeimą. Kas gali būti emocionaliau ir gražiau už Jūsų vyrą žaidžiantį futbolą prie jūros su vaikais? Tik kaip tai galime paversti dovana, jei vaikai ir šeima - tik planai? Nepasiduokite, kūrybiškumas nugali viską. Po keliolikos apmąstymo minučių šauna mintis - nupirkti labai gero vyno butelį (kuris gali brandintis dar nevienerius metus), pasirinkti paplūdimį, į kurį svajojate nuvykti ir pridėti raštelį:

"Šis vynas bus išgertas viename iš Ispanijos paplūdimių, kuomet garsiai kvatodami su savo vaikais žaisime futbolą". Viskas. Jūs jau turite nuostabią dovaną. Nepakanka? Dar šiek tiek kūrybos ir šalia vyno butelio atsiranda rankšluoštis su išsiuvinėtu užrašu - "Tu nuostabus…", kurį vyras galės pasiimti žaisdamas su draugais ir kuris primins apie vyno butelį - pagrindinę dovanos idėją.

Ketvirtasis etapas. Įgyvendinkite tai

Sunkiausias darbas padarytas. Kuomet galvoje turime aiškią idėją – lieka tik ją įgyvendinti. Dažniausiai šis procesas tampa išties smagiu ir reikalauja kruopštumo, bei dar žiūpsnelio kūrybiškumo….

Penktasis etapas. Sveikinimas

Dažnai žmonės pamiršta apie patį dovanos teikimo procesą. Tai ištiesų dažnu atveju gali būti svarbiau už pačią dovaną. Juk tuo metu išreiškiame savo meilę, draugystę, pasitikėjimą. Todėl rekomenduojame šiai svarbiai akimirkai bent šiek tiek pasiruošti. Mintyse vėl tapkite dovanos gavėju ir pagalvokite kokio dovanos įteikimo ir sveikinimo jis norėtų? Tuomet mintyse susidėliokite trumpą sveikinimą. Tik nepulkite internete ieškoti banalių ir visiems iki gyvo kaulo įgrysusių sveikinimų. Juk jūs norite likti originaliais. Todėl nepatariame kopijuoti - būkite savimi, kadangi tai neabejotinai bus nuoširdu, o nuoširdumas - svarbiausia sveikinimo dalis. Nebijokite būti nesuprastas, tiesiog paklausykite savo širdies ir ji neabejotinai pasakys ką ir kaip reikia sakyti. Tad būkite originalus iki pat galo!

Dalintis:
Rašyk
Skambink