Ką dovanoti vyrams?

Ką dovanoti vyrams?

Kiekvienas vyras yra ypatingas. Nors dauguma jų teigia, kad jiems nereikia dovanų, tačiau tinkamai išrinkta dovana gali maloniai nustebinti. Juk ne veltui sakoma, kad vyrai yra lyg maži vaikai, o jie tai tikrai dievina dovanas. Todėl savo mylimąjį, tėtį ar senelį nudžiuginkite parodydami dėmesį ir įteikdami originalią dovaną.

Dažnai sakoma, kad dovana vyrui turi būti praktiška. Taip buvo anksčiau, o dabar stipriosios lyties atstovai mėgsta humorą, prabangius alkoholinius gėrimus, aksesuarus ir pramogas. Visoms progoms tiks mėgstamų kvepalų buteliukas, laikrodis ar odinis diržas. Originaliai supakuotas prabangus alkoholinis gėrimas bus tinkamai įvertintas juos kolekcionuojančio vyro. Žinodami jo pomėgius tikrai galite įteikti tinkančią dovaną. Žvejyba, medžioklė, sportas ar kompiuteriai. Tai keturios pagrindinės veiklos, iš kurių bent viena domisi dauguma vyrų. Medžioklės ar žvejybos reikmenys, ar kuponas apsipirkti kompiuterių parduotuvėje tikrai patiks tokių pomėgių turinčiam žmogui. Jis negali gyventi be sporto ir adrenalino? Nardymas, alpinizmas, skraidymas – visa tai ilgai išliks atmintyje, o jeigu tokią staigmeną pateiks mylima moteris, tai jis jai bus dėkingas dar daugelį metų.

Dovana vaikinui ar dovana draugui neturi būti labai brangi. Jeigu jis mėgsta humorą, tai nustebinkite jį įteikdami puodelį ar judviejų nuotrauką rėmelyje su šmaikščiais užrašais. Galbūt Jūsų draugas, vaikinas ar vyras yra kažkuo tik Jums ypatingas? Jį nudžiugins medalis ar sertifikatas, liudijantis tik apie jo įgytas išskirtines žinias ar gabumus. Pagirkite vyrą ir jis Jums atsidėkos dėmesiu ir meile. Nors dažnai manoma, kad vyrai nemėgsta romantikos, tačiau dauguma jų giliai širdyje jos trokšta. Užsakykite romantišką vakarienę restorane, o galbūt Jūs pati mokate kulinarinių paslapčių ir galite mylimąjį nustebinti vakariene namuose prie žvakių?

Tėtis ir senelis visada verti pagarbos ir meilės. Dovana tėčiui ir dovana seneliui turi išreikšti šiuos jausmus jiems. Sveikatos stiprinimo programų kuponas, poilsis sanatorijoje ar kurorte, o galbūt naujų įrankių komplektas nudžiugins juos. Nepamirškite ir mažiausio šeimos vyro – sūnaus.  Juk vaikai visuomet laukia dovanų, todėl dovana sūnui turi būti skirta tik jam. Žaislai, mašinėlės, kompiuteriniai žaidimai ar bilietas į lenktynes tikrai tiks. Būtinai dovaną įpakuokite į spalvingą popierių.

Atminkite, kad ne tik gimtadienio proga reikia rodyti dėmesį savo brangiems vyrams. Yra ir kitų gražių švenčių, pavyzdžiui, Tėvo diena, kalėdos, šv. Valentino diena, įvairūs gyvenimo įvykių paminėjimai. Dovanos vyrams nebūtinai turi būti labai brangios, juk svarbiausia parodyti jiems, kad jie yra patys nuostabiausi ir verti Jūsų dėmesio. Gražiai įpakuokite dovaną ir nuoširdžiai pasveikinkite savo brangų tėtį, senelį, vyrą ar draugą.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink