Ką dovanoti gimtadienio proga?

Ką dovanoti gimtadienio proga?

Artėja Jūsų artimo ir mylimo žmogaus gimtadienis. Tai reiškia, kad prabėgo dar vieneri įvykių kupini metai, o Jums reikia gimtadienio dovanos. Ką dovanoti gimtadienio proga? Tam, kad išrinkti tinkamą dovaną, reikia atsižvelgti į dovanos gavėjo pomėgius ir amžių. Taip pat skirsis dovanos vyrams ir moterims.

Vaikai visuomet labiausiai džiaugiasi savo gimtadieniais. Juk tuomet dovanojamos įvairiaspalviuose popierėliuose supakuotos dovanėlės. Žaislai, žaidimai, pramogos nuotykių parkuose ar atrakcionuose, linksmos ir originalios fotosesijos mažiesiems bus džiaugsmingas metų įvykis. Nepamirškite, kad vaikams dovanėlės turi būti žaismingos ir linksmos, o įpakavimas spalvotas ir ryškus.

Nors dovanoti pinigus yra paprasčiausia, bet tinkamai išrinkta dovana nudžiugins labiau. Puiki išeitis – dovanų kuponai. Palepinkite mylimą ir brangų žmogų masažo seansais, kelione ar grožio procedūromis. Tokios dovanos tiks tiek vyrui, tiek ir moteriai. Svarbu parinkti pagal poreikius. Galbūt mylimas vyras, tėtis ar draugas negali gyventi be žvejybos? Kuponas iš žvejybos prekių parduotuvės bus pati šauniausia dovana. O štai dailiosios lyties atstovės visuomet nori atrodyti gražiai. Ne tik grožio paslaugų kuponai gali jas nudžiuginti. Juvelyriniai dirbiniai ar mėgstamų kvepalų buteliukas bus priimti su džiaugsmu. Vyrams taip pat reikia puoštis, tad stilingas laikrodis ar gražios sąsagos pabrėš vyriškumą.

Šiuo metu vis labiau populiarėja rankų darbo dovanos. Tai originalu ir praktiška. Nupirkite rankų darbo taupyklę ir papuoškite ją gražiu ar linksmu užrašu. Galbūt Jums patiktų dovanoti šaliką, šalį ar skraistę su išsiuvinėtais jubiliato inicialais? Tai būtų gražus prisiminimas apie dovanos įteikėją.

Ypatinga proga – jubiliejus. Įsimintina ir graži šventė, kurios proga reikia parodyti ypatingą dėmesį. Jubiliatui tiks ir tokios pat dovanos, kokios dovanojamos gimtadieniams, tačiau pasirūpinkite originaliu įpakavimu ir įteikimu. Nebūtinai turi įpakavime atsispindėti jubiliejaus progos tema, tačiau galima užsakyti dovanos įteikimo paslaugą. Nustebinkite mylimą ir brangų žmogų atsiųsdami profesionalų sveikintoją, kuris gali ne tik gražiai pasveikinti ir įteikti dovaną, bet ir padainuoti linksmą ir nuotaikingą dainą. Tai bus staigmena apie kurią jubiliatas prisimins ne vienerius gražius metus.

Nesvarbu kam dovanosite dovaną gimtadienio ar garbaus jubiliejaus proga, bet gėlės yra būtinos. Gražių gėlių puokštė papuoš bet kokią dovanėlę. O galbūt jubiliatas mėgsta namuose auginti gėles? Tuomet rinkitės gražių ir retų spalvų gėles vazonėliuose. Tokia dovana nudžiugins labiau, nei puokštė.

Kiekvienas gimtadienis ar jubiliejus atneša dar vieną įsimintiną įvykį. Tai nuostabi akimirka, kuri dovanoja džiaugsmo, prasmingų palinkėjimų ir šalia esančių artimųjų šypsenas. Branginkite tuos, kurie yra šalia Jūsų. Apgaubkite juos dėmesiu ir įteikite puikias dovanas, taip suteikdami jiems dar daugiau gražių emocijų.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink