Dovanų idėjos vyrams

Dovanų idėjos vyrams

Dažnai galima išgirsti sklandančių nuomonių, kad štai išrinkti dovaną vyrui – misija nelengva. Bet verta paneigti tokią poziciją, kadangi dovanų vyrams asortimentas ne ką siauresnis nei dovanų moterims, todėl pasirinkti tai, kas atitiktų keliamus kriterijus, galimybės labai plačios. O jei rinksitės atsižvelgdami į dovanos gavėjo pomėgius, kasdienybę, norus ir svajones, tuomet tikrai pataikysite tiesiai į dešimtuką.

 

Dovana mylimajam

Jei dovanos ieškote mylimajam, savaime suprantama, norite kažko ypatingo. Drauge nepamirškite, kad vyrai gana praktiški. Bet moters prigimtis visgi linksta prie kažko mielo, jaukaus, todėl renkant dovaną mylimam vyrui apjungti visus šiuos aspektus, atrodo, turėtų būti nelengva. Bet... Tokiu atveju idealiu pasirinkimu bus dovana-rinkinys. Pavyzdžiui, rinkinys, kurį sudaro tauriojo gėrimo butelis ir priedai: kažkas sūraus, kažkas saldaus, kažkas subalansuoto vyriškam skoniui. Kuris gi vyras nesidžiaugs gavęs tokią praktišką ir drauge gardžią dovaną? O gal dovana-rinkinys, kurio akcentas mini tauriojo gėrimo buteliukas ir coca cola?

Jei norite kažko paprastesnio, padovanokite mylimajam puodelį. Atrodo, gana banali dovana? Bet puodelis bus personalizuotas, jį dekoruokite taip, kad nuolat iš jo gerdamas kavą ar arbatą mylimas vyras galvojų apie jus.

Romantikui įteikite meilės laiškelį butelyje – tokia dovana ne tik nustebins, tarytum nukels į romantiško filmo sceną, bet drauge turės išliekamąją vertę.

 

Dovana vyrui pagal pomėgius

Tikriausiai tikslingiausia dovaną rinkti, atsižvengiant į dovanos gavėjo pomėgius. Vadovaudamiesi tokia koncepcija dovaną taikliai išrinksite ir antrajai pusei, ir tėčiui, ir broliui, ir draugui ar kolegai.

Matyt nesuklysime pasakę, kad dauguma vyrų daugiau ar mažiau mėgsta greitį, atrakcijas, su sportu susijusią veiklą ir kitas aktyvias veiklas. Todėl jei norite padovanoti ne kažką apčiuopiamo, o įspūdį ir nepakartojamai praleistą laiką, tai pasirinkimo spektras labai platus: įvairios šaudymo ir ekstremalaus šaudymo, šaudymo iš kovinių ginklų programos, šuolis parašiutu, skrydis oro balionu, vandens pramogos, kartingai, bagių safaris, lėktuvo pilotavimas, visureigio vairavimas bekelėje ir daugybė kitų aktyvių pramogų, paliksiančių milžinišką įspūdžių bagažą. Jei žmogus, kuriam skirta dovana, mėgsta ne tokį aktyvų laisvalaikį ar tą, kuris mažiau „gamina“ adrenalino, tai jam turėtų patikti jodinėjimas, plaukimas irklente (beje, pastaroji laisvalaikio forma labai sparčiai populiarėja).

Pasyvaus laisvalaikio mėgėją nustebinkite padovanodami pasiplaukiojimą jachta, romantišką vakarienę ar bilietus į kiną.

O gal dovanos gavėjas be proto dievina žvejybą, bet per darbų srautą nuolat neranda laiko šiam pomėgiui? Padovanokite kuponą žvejybai! O gal dovanos gavėjas yra meno gerbėjas? Tuomet nustebinkite bilietais į teatrą, operą, parodą ar mėgiamos muzikos grupės koncertą.

Tiesa, ar girdėjote, kad vyrai net didesni smaližiai nei moterys? Jei žmogus, kuriam renkate dovaną, taip pat mėgsta pasmaližiauti, įteikite jam šokolado fondiu! Taip pat vyriškos lyties atstovui tiktų kvietimas į alaus degustaciją ar alaus pažinimo vakarą.

Dovana vyrui – tai tokia dovana, kurioje susilieja ir spūdis, ir praktiškumas, ir lengvas saldumas. Atsižvelkite į dovanos gavėjo pomėgius, gyvenimo būdą ir neabejotinai parinksite dovaną, apie kurią jis pasakos visiems savo draugams!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink