Dovanų idėjos moterims

Dovanų idėjos moterims

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad išrinkti dovaną moteriai – vieni juokai, nes rinkoje toks platus dovanų moterims asortimentas, kad, regis, pasirinkimui nereikės nė poros minučių. Bet... Plačios pasirinkimo galimybės neretai tik apsunkina pasirinkimą, juo labiau, kad renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į dovanos gavėjo asmenybę, pomėgius. Taigi, ką dovanoti moteriai?

 

Dovana mylimajai

Jei renkate dovaną antrajai pusei ir norite kažko romantiško, švelnaus, to, kas asocijuojasi su meile, tuomet verta pagalvoti apie dovanų rinkinius. Pavyzdžiui, rinkinys, kurį sudaro nedidelis putojančio vyno butelis, saldėsiai ir kvapni žvakė ar rankų darbo muilas bus puikus pasirinkimas. Tokioje dovanoje telpa visa, kas žavi moterį: romantika, švelnumas, aromatas, grožis, saldumas. Jei jūsų antroji pusė nepataisoma romantikė – idealiu pasirinkimu bus meilės laiškas butelyje. Tokia dovana turės išliekamąją vertę, kas labai unikalu šiandieniniame technologijų pasaulyje. Dar viena idėja dovanai moteriai – komplimentai. Kai tai padaryti? Labai paprasta – Jums tereikia ant lapelių surašyti gražiausius komplimentus ir supakuoti juos į dailų stiklinį indelį arba įsigyti jau paruoštų komplimentų indelių.

Dovana moteriai gali būti skirta ir porai, pavyzdžiui, romantiška vakarienė prabangiame restorane, vakarienė visiškoje tamsoje, pasiplaukiojimas jachta, romantiška nakvynė viešbutyje su elegantiška vakariene ir SPA procedūromis.

 

Dovana moteriai pagal pomėgius

Dovanos moterims neapsiriboja vien tik dovanomis antrajai pusei. Juk pasveikinti reikia ir mamas, seseris, drauges, koleges... Renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į žmogaus pomėgius. Jei nustebinti ruošiatės asmenį, neabejingą aktyviai veiklai, tuomet puikiu pasirinkimu bus pramogos vandens parke (žinoma, jei žmogus moka plaukti), jodinėjimas, slidinėjimas, pasivažinėjimas kartingu, keturračio vairavimas ir pan.

Adrenalino gerbėjoms neprašausite padovanoję skrydį oro balionu, šuolį parašiutu, skrydį parasparniu ar milžiniško džipo vairavimo bekele pamoką.

Pasyvaus laisvalaikio gerbėjai galite parinkti dovaną iš grožio ir sveikatos sektoriaus, pavyzdžiui, individualią makiažo pamoką, asmeninę stilisto konsultaciją, SPA procedūras ar masažą. Tiesa, pastarosios dovanos bus tobulas pasirinkimas nuolat skubančioms, didelį darbo krūvį patiriančioms moterims, kurios labai stokoja laiko poilsiui. Tokiu atveju SPA procedūra ar atpalaiduojantis viso kūno pasažas prives jas stabtelėti, skirti laiko sau ir atsipalaiduoti.

Meno gerbėjas nustebinkite bilietais į teatrą, parodą, meno galeriją, dovanų kuponu knygoms įsigyti. O gal dovanos gavėja pati mėgsta piešti? Tuomet padovanokite tapybos pamokas. O gal dovanos gavėja mėgsta šokti? Puiku, nudžiuginsite individualiomis šokių pamokomis!

Ne paslaptis, visi mes mėgstame skanų maistą ir gėrimus. Moterys – ne išimtis. Jei dovanos gavėja neatsispiria saldumynams, tuomet nedvejodami įteikite jai šokolado fondiu. O gal moteris, kuriai skirta dovana, dievina gerą vyną? Tuomet neapsiriksite įteikę vyno ir sūrių degustacijos kuponą.

Kavos, arbatos mėgėjai dovanokite tik jai skirtą puodelį, puoštą tam tikru užrašu. Tai gali būti jos vardas, gal pravardė, o gal tiesiog vardas ir širdelė? Pasitelkite fantaziją – šiandieninės galimybės leidžia sukurti kokius tik norite puodelio apipavidalinimus.

Jei norite įteikti nebrangią dovanėlę, bet pramingą, puikiu pasirinkimu bus graviruoti dailūs akmenėliai. Pavyzdžiui, juodame akmenėlyje išgraviruotas vardas, tam tikra data ar palinkėjimas. Tokia dovana neabejotinai taps talismanu, jaukiai įsitaisiusiu rankinėje ir lydinčiu kiekviename žingsnyje.

Dovana – ji turi būti prasminga, „su mintimi“. Atsižvelgdami į dovanos gavėjo pomėgius parodote, kad tas žmogus Jums svarbus.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink