Prekių krepšelyje: 0

Jūsų krepšelis tuščias.

DovanuGuru.lt Kalėdinės dovanos

Kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdinės dovanos – vienos svarbiausių dovanų kiekvienais metais dovanojamos artimiesiems ir draugams. Pasirūpinkite Kalėdų dovanomis jau šiandien – nelaukite paskutinės dienos, nestovėkite eilėse. Čia rasite ne vieną originalią ir patrauklią dovanų idėją

Dovanos

Patarimai

Keletas patarimų renkantis išskirtines Kalėdines dovanas iš DovanuGuru.lt:

1. Kalėdinės dovanos tėvams turi būti solidžios ir rimtos. Įvertinkite savo tėvelių pomėgius. Stenkitės dovanoti atskirai mamai ir tėvui.

2. Kalėdinės dovanos žmonai arba vyrui gali būti intymesnės ir net labai ekstravagantiškos, tačiau reiktų pasirūpinti jų įpakavimu, o taip pat apsvarstyti, kokioje aplinkoje įpakavimas bus atveriamas. Juk nesinorėtų ištraukti dovanotą intymų žaisliuką draugų kompanijoje.

3. Kalėdinės dovanos vaikams gali turėti savotišką dovanojimo ritualą. Dažnai vaikai mėgsta gauti dovanas kelis kartus iki Kalėdų, tad geriau jau padovanokite 5 mažesnes dovanėles, nei 1 didelę. Aišku, viskas priklauso nuo vaikų amžiaus ir „santykio“ su Kalėdų Seneliu.

4. Kalėdinės dovanos draugams turėtų būti personalizuotos – visos skirtingos, atspindinčios charakterius ir pomėgius. Venkite dovanoti vienodus aksesuarus, nes draugai gali susitikti viename Kalėdiniame ar Naujametiniame vakarėlyje su vienodomis dovanomis – kils nemalonumų...

5. Dovanų įpakavimas labai svarbus. Taip pat ir nedidelė atvirutė su palinkėjimu. Kadangi siųsti atvirutes paprastu paštu nėra labai populiaru, atvirutė šalia dovanos atrodys ir stilingai ir bus išsaugotas šis svarbus šventinis elementas ateičiai.

Vadovaukitės sveiku protu rinkdami dovanas ir visi aplinkiniai bus patenkinti. Dovana – išskirtinio dėmesio demonstravimas, ne būdas praturtinti žmogų, tad svarbi ne kaina ir vertė, o mintys ir jausmai, kuriuos perduosite įteikdami savo Kalėdinę dovaną.