Dovanos tinkančios visoms progoms

Dovanos tinkančios visoms progoms

Pats geriausias būdas išreikšti savo jausmus ir parodyti dėmesį brangiam ir mylimam žmogui – dovana. Jubiliejus, gimtadienis, įkurtuvės, šeimos šventė ar kitas svarbus gyvenimo įvykis yra puiki proga nustebinti. Dovanų idėjos padeda iš gausios pasiūlos išrinkti kažką originalaus ir praktiško.

Nors dauguma sako, kad dovana – pinigai yra labai banalu, tačiau tai geriausia išeitis, jeigu Jūs nežinote žmogaus pomėgių. Tai bus geriau, nei padovanoti nereikalingą daiktą. Neoriginalią, bet naudingą dovaną galima įteikti originaliai. Tereikia pasitelkti fantaziją ir sugalvoti kaip kuo įdomiau supakuoti pinigus. Šiuo atveju netinka pinigams skirti vokeliai. Įdėkite dovaną į gražų butelį, rankų darbo taupyklę ar iš popieriaus išlankstytą figūrėlę. Taip pat labai dažnai nesvarbu ar tai gimtadienio dovana, ar vestuvių – įteikiamos gėlės ir kuponas pramogoms, pirkiniams ar paslaugoms, o fotosesija gali tapti ne tik maloniai nustebinančia dovana bet kuriai progai, bet ir šaunia pramoga visiems susirinkusiems svečiams.

Moteris visuomet nudžiugins įteiktos nuostabios gėlės, o štai vyrams tiks brangus alkoholinio gėrimo butelis ar tabako gaminiai. Norite nustebinti? Originali dovanos idėja – vardinė žvaigždė. Pavadinkite ją mylimo ir brangaus asmens vardu, o jei dovanojate šeimai – šeimos vardu. Suteikiamas sertifikatas primins apie Jus dar daugelį metų. Jums patinka dovanos, kurios prasmingos? Dovanokite palinkėjimų knygą, kurią visi svečiai galės užpildyti gražiais palinkėjimais ir tai bus gražus ir šiltas prisiminimas šią dovaną gaunančiajam. Jeigu negalite sugalvoti originalaus sveikinimo ar palinkėjimo, tuomet įteikite sentencijų skrynią. Kiekvieną dieną Jums brangus žmogus prisimins apie Jus ir galės džiaugtis išmintingais žodžiais bei patarimais.

Pačios populiariausios dovanos – maistas ir gėrimai. Tikriausiai pasaulyje mažai žmonių, kurie nemėgsta gero vyno ar skanaus sūrio, ar nedidelės dėžutės, bet mėgstamų saldainių. Atsižvelgdami į pomėgius galite būti tikri, kad dovanai puikiai tiks gurmaniška kava, aromatinga arbata ar saldumynai. Jeigu manote, kad kažko trūksta – šalia įdėkite puodelį su tinkamu užrašu ar nuotaikingomis spalvomis.

Populiarumu nenusileidžia ir linksmos dovanos. Nustebinkite įteikdami sertifikatą, medalį ar nominacijos statulėlę už geriausius gabumus, pavyzdžiui, „Šauniausias tėtis“, „Geriausias virtuvės šefas“, „Gražiausia žmona“, „Protingiausias sūnus“. Medalis gali būti ne tik iš metalo, bet ir iš šokolado. Smaližiui ši idėja bus pati šauniausia, nes ne tik gražu, bet ir labai skanu. Sumaketuotas žurnalas su linksmomis nuotraukomis bus šauni dovana, kurioje dėmesys bus skiriamas pagrindiniam veikėjui – dovanos gavėjui. Tai puiki idėja, kuri dar ilgai primins apie Jus. O tinkamas užrašas ant rašiklio ar nuotraukos rėmelio paprastą dovanėlę pavers asmeniniu daiktu. Taip pat puiki mintis išgraviruoti rašiklį, laikrodį ar kitą dovanojamą daiktą. Galite sugalvoti originalią frazę ar palinkėjimą.

Dovanos – puiki dingstis parodyti dėmesį brangiam žmogui. Nepamirškite jas įteikti ne tik įvairių švenčių proga, bet ir be priežasties. Nustebsite, kiek daug džiaugsmo bus ne tik gaunančiam dovanėlę, bet ir Jums matant, kiek daug laimės suteikėte.

Dalintis:
Rašyk
Skambink