• VARDINĖ ŽVAIGŽDĖ
  • VARDINĖ ŽVAIGŽDĖ
  • VARDINĖ ŽVAIGŽDĖ

Prekės kodas: 000046

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Ar kada teko apkabinus mylimą žmogų stebėti žvaigždėtą dangų ir ištarti: Ar matai tą ryškią žvaigždę danguje? Ji mūsų... ir šviečia ji tik mums! Jei ne, tuomet ši dovana kaip tik Jums! Padovanokite mylimam žmogui magišką dovaną — danguje spindinčią tikrą žvaigždę, pavadintą pasirinktu vardu.

€25.00

Ar kada teko apkabinus mylimą žmogų stebėti žvaigždėtą dangų ir ištarti: „Ar matai tą ryškią žvaigždę danguje? Ji mūsų... ir šviečia ji tik mums!" Jei ne, tuomet ši dovana kaip tik Jums! Padovanokite mylimam žmogui magišką dovaną — danguje spindinčią tikrą žvaigždę, pavadintą pasirinktu vardu.

 Šią dovaną sudaro IOSR sertifikatas ir žvaigždėlapis, kuriame bus pažymėtos Jūsų žvaigždės koordinatės.
www.iosr.net - užsienio organizacija vykdanti veiklą jau daugiau nei 10 metų. Jūs gausite į Lietuvių kalbą išverstus šios organizacijos sertifikatus, o savo žvaigždę galėsite pasitikrinti oficialioje svetainėje anglų kalba www.iosr.net

Primename, jog registracija IOSR.NET svetainėje užtrunka apie 3-4 darbo dienas, nuo tos akimirkos kai gaunamas sertifikatas.

Žvaigždę galėsite pavadinti bet kokiu pasirinktu vardu — savo, mylimo žmogaus, giminaičio, atžalos ir pan.

Galimi trys žvaigždės sertifikato pateikimo būdai:

 Jūsų pasirinktu vardu pavadintas žvaigždės sertifikato elektroninis variantas. Žvaigždės sertifikatas ir žvaigždėlapis, kuriame pažymėta žvaigždės vieta, atsiunčiami elektroniniu paštu (PDF formatu). Užsakius dovaną, atsiųsime visas instrukcijas, kaip tai padaryti paprasčiausiu ir greičiausiu būdu.

Jūsų pasirinktu vardu pavadintas žvaigždės sertifikato atspausdintas variantas. Žvaigždės sertifikatas ir žvaigždėlapis pateikiami jau atspausdinti ant aukštos kokybės (250g) matinio foto popieriaus. Jums šią puikią dovaną teks įrėminti patiems.

Jūsų pasirinktu vardu pavadintas žvaigždės sertifikatas ir žvaigždėlapis pateikiamas atspausdintas, įremintas, supakuotas ir pristatytas, pasirinktu, Jums, patogiu būdu. (Įrėminame žvaigždės sertifikatą ir žvaigždėlapį. Viso 2*A4 rėmeliai.


Vardinės žvaigždės idėjos:

- Šeimos žvaigždė. Galite žvaigždę pavadinti šeimos pavarde ar tiesiog šeimos narių vardais.
- Įmonės ar komandos žvaigždė, kuri padės siekti gerų rezultatų.
- Žvaigždė mylimam žmogui kaip amžinos meilės simbolis ir pan.

Rašyk
Skambink