• PIRMOS VIETOS MEDALIS
  • PIRMOS VIETOS MEDALIS

Prekės kodas: 000087

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Ar Jūs turite Žmogų, kuris užima svarbią vietą Jūsų gyvenime? Jei taip, kodėl jam nepadovanojus pirmosios vietos medalio? O gal Jūsų artimasis kažko nedrįsta įgyvendinti? Tuomet išreikškite palaikymą Pirmosios vietos medaliu, parodydami, jog Jis šiame gyvenime nėra vienas.

€15.00

Ar Jūs turite Žmogų, kuris užima svarbią vietą Jūsų gyvenime? Jei taip, kodėl jam
nepadovanojus pirmosios vietos medalio? O gal Jūsų artimasis kažko nedrįsta įgyvendinti? Tuomet išreikškite palaikymą Pirmosios vietos medaliu, parodydami, jog Jis šiame gyvenime nėra vienas ir Jūs juo tikite.

DovanuGuru.lt siūlo, Jums, išskirtinę progą išreikšti savo palaikymą ar meilę Jus supantiems žmonėms, pirmosios vietos medaliu.
Galimi keli dovanos pateikimo būdai.

Variantas A.
Pirmosios vietos medalis, išreiškiantis Žmogaus meilę, bei svarbą Jo gyvenime. Medalio antroje pusėje Mes užrašysime savo arba, jei norite Jūsų parinktus žodžius. Galimi žodžių variantai: Geriausiam Tėčiui, Geriausiai Mamai ir t.t.

Variantas B.
Šiuo variantu galite išreiksti palaikymą Jums svarbiam žmogui. Jei jis vis nesiryžta imtis jau seniai svajoto darbo, o gal užkalbinti Merginą, apie kurią vis nenustoja Jums kalbėjęs, padovanokite Jam Pirmosios vietos medalį su užrašu:
Tikiu Tavimi, Tau pavyks, Ir t.t.

Medalio skersmuo: 7 cm

Dėžutės išmatavimai: 9 cm x 9 cm x 5 cm

Dėžutės medžiaga: 270 g storio aukščiausios kokybės kartonas

Rašyk
Skambink