Dovana – „Vardinė žvaigždė“

Dovana – „Vardinė žvaigždė“

Leiskite spėti – artėja brangaus žmogaus gimtadienis, gal vestuvės ar kita reikšminga proga ir Jūs norite nustebinti, sužavėti, padovanodami kažką ypatingo. O kas tai galėtų būti? Unikali ir tikrai originali dovana – vardinė žvaigždė.

Prisipažinkite, bent kartą tikrai esate svajodami žiūrėję į žvaigždėmis nusagstytą dangų. Jis užburia. Jei tik pakeli akis į giedrą žvaigždėtą dangų, sunku žvilgsnį atitraukti. Galbūt esate taip sėdėję ne vieną vakarą vaikystėje su tėvais? O gal paauglystėje su geriausių draugų kompanija? Nebejojame, kad ne vieną tokį vakarą turėjote su mylimu žmogumi... O gal dabar jau žvaigždes skaičiuojate su savo atžalomis? Tad kodėl gi mylimiems, brangiems žmonėms neįteikus tokios išskirtinės dovanos – jų žvaigždės!

 

Vardinė žvaigždė: kas tai yra?

Vardinę žvaigždę sudaro:

 • IOSR sertifikatas;
 • Jūsų žvaigždės koordinatės žvaigždėlapyje.

IOSR sertifikatas išduodamas daugiau kaip dešimtmetį savo veiklą vykdančios užsienio organizacijos (daugiau informacijos rasite čia – www.iosr.net). Sertifikatas bus išverstas į lietuvių kalbą, o savo žvaigždę pasitikrinti galėsite oficialioje minėtoje interneto svetainėje (visa informacija pateikiama anglų kalba).

 

Vardinė žvaigždė: kam ir kokia proga dovanoti?

Vardinę žvaigždė galite įteikti bet kuriam žmogui ypatinga proga. Kelios idėjos:

 • Vardinė žvaigždė gali tapti šeimos žvaigžde, jei pavadinsite ją šeimos pavarde arba visų šeimos narių vardais – tokia dovana galite palepinti save arba kitą jums artimą šeimą;
 • Vardinė žvaigždė mylimam žmogui – tai amžinos meilės priesaika, tvirtų ryšių simbolis;
 • Vardinė žvaigždė gimus vaikučiui – pavadinkite žvaigždę savo naujagimio vardu;
 • Vardinė žvaigždė įmonei – tai bus įmonės narių vieningumo simbolis ir talismanas, siekiant kuo geresnių veiklos rezultatų;
 • Vardinė žvaigždė tėvams – kaip padėka už meilę, rūpestį, pagalbą ir kt.;
 • Vardinė žvaigždė geriausiam draugui ar draugei – kaip amžinos draugystės simbolis...

 

Kodėl  verta dovanoti vardinė žvaigždę?

Pirmiausia, vardinė žvaigždė nėra kasdienė ar dažnai dovanojama dovana, viena tų, kurių pilni prekybos centrai ar specializuotos dovanų parduotuvės. Šioji dovana bus puikus dėmesio parodymas, gestas, patvirtinantis, kad dovanos gavėjas Jums svarbus.

Vardinė žvaigždė – simboliška dovana, kuri asocijuojasi su amžinybe, todėl simbolizuoja amžiną meilė, amžiną draugystė, amžinus ryšius.

Vardinė žvaigždė gali tapti priesaika kitam žmogui, pavyzdžiui, priesaika vaikui, kad visada juo rūpinsitės, saugosite, priesaika mylimajam, kad visada gerbsite jį, amžinai mylėsite ir visuomet būsite šalia, priesaika tėvams, kad pažadate, jog kas benutiktų, tėvai gali Jumis pasikliauti.

Vardinė žvaigždė – tai sėkmė simbolis, kurį dovanojate artimajam.

 

Vardinė žvaigždė: kaip viskas vyksta?

Užsakyti šią dovaną daugiau nei paprasta. Nors rezultatas bus wow!, pats dovanos užsakymo procesas nesudėtingas ir greitas.

Registracija interneto svetainėje www.iosr.net trunka apie 24 val. nuo tada, kai gaunamas sertifikatas.

Žvaigždei galėsite parinkti kokį tik norite vardą.

Vardinės žvaigždės sertifikatas gali būti pateiktas keliais būdais:

 • Elektroninis variantas. Pasirenkate vardą savo žvaigždei ir gaunate elektroninį žvaigždės sertifikatą drauge su žvaigždėlapiu, kuriame pažymėta Jūsų žvaigždės vieta (pateikiama pdf formatu).
 • Spausdintas variantas. Pasirenkate vardą savo žvaigždei ir gaunate atspausdintą sertifikatą drauge su žvaigždėlapiu, kuriame pažymėta Jūsų žvaigždės vieta (spausdinama ant aukštos kokybės matinio foto popieriaus (200 g)).
 • Spausdintas ir įrėmintas variantas. Pasirenkate vardą savo žvaigždei ir gaunate atskirai įrėmintus sertifikatą ir žvaigždėlapį. Abu dokumentai pateikiami atspausdinti ant aukštos kokybės popieriaus, įrėminti, supakuoti.

Jei norite nustebinti asmenį, gyvenantį toli nuo Jūsų, pasirinkite elektroninį variantą – jis atsidarys savo pašto dėžutę ir gaus štai tokią nuostabią dovaną! Jei dovaną įteiksite asmeniškai, puikiu pasirinkimu bus įrėminta dovana. Kita vertus, galite pasirinkti spausdintą variantą ir įrėminti patys.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink